Upínacia konzola XB 130 – XB 190

Robustná upínacia konzola pre silné stroje!

Dokonale prispôsobená upínacia konzola je predpokladom najlepšieho prenosu výkonu traktora na čelný nakladač a je rozhodujúce pre optimálnu manipuláciu pri nakladaní. Na dosiahnutie dobrého rozloženia zaťaženia na obe nápravy sa upnutie nakladača nachádza čo najbližšie kabíne. Vďaka kompaktnej konštrukcii zostáva uhol natočenia kolies a výkyv prednej nápravy takmer vždy plne zachovaný.

Kategórie: Značka:

Popis

Upínacia konzola XB 130 – XB 190

Systém upínacích konzol TBS-HV je vďaka polohe upevňovacích bodov a závesným čapom s priemerom 60 mm optimálne dimenzovaný na prenos mimoriadne veľkých síl. Od typu nakladača XB 130 BIONIC II sa už sériovo používa nový systém konzol s automatickým zaisťovaním. Odistenie sa vykonáva veľmi ľahko ručnou pákou pri odstavovaní čelného nakladača.

Systém konzol TBS-HV bol optimalizovaný metódou konečných prvkov pre spektrum výkonu veľkých traktorov s čelným nakladačom

Dokonale prispôsobená upínacia konzola je predpokladom najlepšieho prenosu výkonu traktora na čelný nakladač a je rozhodujúce pre optimálnu manipuláciu pri nakladaní.

Na dosiahnutie dobrého rozloženia zaťaženia na obe nápravy sa upnutie nakladača nachádza čo najbližšie kabíne. Vďaka kompaktnej konštrukcii zostáva uhol natočenia kolies a výkyv prednej nápravy takmer vždy plne zachovaný. Pre ľahkú údržbu je dôležité, aby bol zaistený dobrý prístup k servisným bodom na traktore, a to aj s pripojenými upínacími konzolami.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Upínacia konzola XB 130 – XB 190”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *