Ovládanie

Kategórie: Značka:

Popis

Ovládanie

Elektrický proporcionálny ELC ergo 2 ponúka jednoduché použitie a veľmi profesionálnu úroveň špecifikácií a vyniká obzvlášť predným a modulovaným systémom ovládania.

Joystick ELC ergo 2 ovláda tradičné funkcie plus prídavné hydraulické cievky pre náradie a také funkcie, ako je automatické vyhadzovanie, spätný chod príslušenstva alebo SMS tlmič nakladača. Okrem nich si zákazníci môžu zvoliť až šesť dodatočných a prispôsobiteľných funkcií (napr. traktor powershift/shuttle). Tieto musia byť naprogramované personálom predajcu. V štandardnej konfigurácii ovláda joystick 3. a 4. službu, sypanie a dve plávajúce polohy pre naklonenie/preplnenie a zdvih/spustenie. Tieto funkcie možno jednoducho preprogramovať pomocou kombinácie dvoch tlačidiel a bez zmeny softvéru.

Mechanické ovládanie joystickom je dokonalou možnosťou dodatočnej montáže pre traktory, ktorým chýbajú potrebné prvky cievky. Ponúka dva dvojčinné okruhy pre zdvíhanie/spúšťanie a nakláňanie/prepĺňanie a voliteľné súpravy zapojenia, ktoré obsahujú potrebné tlačidlá na ovládanie až troch dodatočných hydraulických funkcií.

Samostatná truhlica je namontovaná buď pod kabínou traktora alebo na vozíku náradia a kábel je ovládaný joystickom. Ponúkame buď sady na mieru pre každý model traktora alebo univerzálne súpravy, pre ktoré je potrebné špecifikovať požadovanú dĺžku kábla.

Performance Package 2 obsahuje joystick káblové diaľkové ovládanie ventilu všetky potrebné tlačidlá a káblové súpravy.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Ovládanie”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *